اطلاعات املاک و فرصتهای سرمایه گذاری در ترکیه پس حذف اصل متقابلیت و تصویب قانون جدید خرید املاک و امتیازت حقوقی (اقامت در ترکیه) و سهولت در اخذ سند مالکیت (تاپو) اهمیت بازار املاک ترکیه را در امنیت و رشد سرمایه افزود.

شرکت House Turkey (به شمارهٔ ثبت ۵۴۲۹۲۵۰۶ از هلند) با استفاده از یک دهه تجربه در زمینهٔ سرمایه گذاری در ترکیه ، خرید و فروش املاک در ترکیه، ارائهٔ کمکهای حقوقی (از قبیل: اجازهٔ اقامت در ترکیه) در این موارد، با برخورداری از مراکز تماس در ایران ـ هلند و ترکیه شما را در سراسر دنیا در کلیهٔ مراحل فوق همراهی میکند.

شرکت “هاوس ترکی” با برخورداری از دفاتر متعدد (ازجمله: خیابان استقلال، منتهی به میدان تکسیم و بازار بورس) در شهر میلیونی استانبول و دیگر شهرهائی مانند آنتالیا و آلانیا در کنارهٔ دریای مدیترانه شما را با بهترین ملک مورد جستجو و فرصتهای سرمایه گذاری در ترکیه آشنا خواهد ساخت. موفقیت در جستجوی فرصتهای سرمایه گذاری در دنیای مدرن امروز نکته ای است که توسط پارامتر هائی از قبیل: اطلاعات حقوقی، کیفیت مستغلات، نحوهٔ ساخت و ساز، آگاهی از آمارها مستقل رشد سرمایه گذاری، پیش بینی های متخصصان مالی زبده و … شکل میگیرد. بدین دلایل شرکت “هاوس ترکی” مشاور شما در مسیر رسیدن به یک سرمایه گذاری امن و پُرسود میباشد.

ما میتوانیم در سریع ترین وقت ممکن به مدرن ترین ملک با کیفیت بالای ساخت به قیمتی ارزشمند دست بیابیم. شرکت “هاوس ترکی” فقط با سازندگانی همکاری میکند که در تأمین و نگهداری دارای کارنامه ای درخشان هستند. به یاد داشته باشید که خرید شما پس از گذشت ۳۰ سال نیز, می بایست از ارزشی بالا برخوردار باشد.

===================================================

چنانچه در تدارک انجام “مسافرت بازدید” از املاک (خرید ملک در ترکیه) مورد پسند خود در یکی از شهرهای ترکیه هستید، خواهشمندیم مشاورین شرکت را جهت اجرای هماهنگی های ضروری، از طریق شمارهٔ تلفن  ۹۳۷۱۷۶۱۷۰۵ ، از این مهم آگاه سازید.  همکاران شرکت House Turkey در ایران، با توجه به محدودهٔ ملک مورد بازدید، یکی از دفاتر را از ورود شما مطلع خواهند ساخت.

در صورت داشتن سوُال و یا سوُالات احتمالی منتظر تماس شما هستیم.

ورود ضروری : لطفا برای ارائه ملک وارد شوید !